• Büroların Dikkatine !

Forumdayız Dışında Reklam İçin İletişime Geçenlere İtibar Etmeyiniz.

Reklam ve İşbirliği İçin

live:ba2ed0f5a1004a5c
    [email protected]

Only Cryptos Bulut Madenciliği - Otomatik KAZIM !

Alperen40 Çevrimdışı

Alperen40

Elbet bir gün..
Yönetici
Administrator
13 Mar 2021
117
289
63
Selamlar herkese.

Bugün sizlere OnlyCrytops Bulut Madenciliğini tanıtacağım.

Siteye 07 Haziran Günü kayıt oldum. Kendi kendine " DogeCoin ve LiteCoin " kazım yaptı. 16 Haziran gününe kadar kendi kendine 15 kazım gücü ile " 11 DOGE " kastı. Sonrasında " 100 DOGE " para yatırdım. Yatırdığım bu 100 DOGE bana " 35 kazım gücü " olarak eklendi. Toplamda " 50 kazım gücüm oldu. "

16 Haziran - 24 Haziran Arası ( 8 gün ) toplamda 50 kazım gücü ile " 39 DogeCoin " daha kazdım ve toplamda " 50 DogeCoin " çekim işlemi sağladım.

Sistemin güvenilirliği tartışılır ama ben gittiği yere kadar devam edeceğim. Eğer denemek isteyen olursa linki bırakıyorum.

Herhangi bir sorunuz da burada yardımcı olurum ya da özel mesaj atabilirsiniz.

Site Link : OnlyCryptos Giriş / Kayıt

Screenshot_1.png

Screenshot_2.png

Bozkurt2579 Çevrimdışı

Bozkurt2579

Yarbay
Kayıtlı Üye
11 Mar 2021
10,305
7,526
113
45
Erzurum
Selamlar herkese.

Bugün sizlere OnlyCrytops Bulut Madenciliğini tanıtacağım.

Siteye 07 Haziran Günü kayıt oldum. Kendi kendine " DogeCoin ve LiteCoin " kazım yaptı. 16 Haziran gününe kadar kendi kendine 15 kazım gücü ile " 11 DOGE " kastı. Sonrasında " 100 DOGE " para yatırdım. Yatırdığım bu 100 DOGE bana " 35 kazım gücü " olarak eklendi. Toplamda " 50 kazım gücüm oldu. "

16 Haziran - 24 Haziran Arası ( 8 gün ) toplamda 50 kazım gücü ile " 39 DogeCoin " daha kazdım ve toplamda " 50 DogeCoin " çekim işlemi sağladım.

Sistemin güvenilirliği tartışılır ama ben gittiği yere kadar devam edeceğim. Eğer denemek isteyen olursa linki bırakıyorum.

Herhangi bir sorunuz da burada yardımcı olurum ya da özel mesaj atabilirsiniz.

Site Link : OnlyCryptos Giriş / Kayıt

Ekli dosyayı görüntüle 6715

Ekli dosyayı görüntüle 6716

Apo bune gardaş altın kazı işimi varmı eşilecek yer kazmayı küreği alam gelem gardaş ?