• Büroların Dikkatine !

Forumdayız Dışında Reklam İçin İletişime Geçenlere İtibar Etmeyiniz.

Reklam ve İşbirliği İçin

live:ba2ed0f5a1004a5c
    [email protected]

KAZANDI Betmoney Sponsorluğunda //Kasa 100 Hedef 750-4 Kişiye 30 TL Nakit

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
apocahpto1 Çevrimdışı

apocahpto1

Asteğmen
Kayıtlı Üye
28 Eki 2022
377
18
18
son kez ıkaz ediyorum dalaşan konu içinde etkinlik dışı arkadaşlar lütfen
Dalaşmamak mümkün mü hocam, bir dönüp baksana şu mesajlara, kupon açık ara kaybediyorken buradayım tek başıma sinerji veriyorum, yaklaşık 30-40 dk farklı bir tane mesaj yok, kupon ne zaman geliyor gibi oluyor tak yazılmaya başlanıyor, bu da bana itici geliyor. Listeye alınmasın kimse demiyorum zaten kuralınız belli ama bu kadar itici olunmasın bir zahmet yani :)

Yorgun34 Çevrimdışı

Yorgun34

Yüzbaşı
Yönetici
Süper Moderatör
6 May 2022
2,662
1,388
119
Dalaşmamak mümkün mü hocam, bir dönüp baksana şu mesajlara, kupon açık ara kaybediyorken buradayım tek başıma sinerji veriyorum, yaklaşık 30-40 dk farklı bir tane mesaj yok, kupon ne zaman geliyor gibi oluyor tak yazılmaya başlanıyor, bu da bana itici geliyor. Listeye alınmasın kimse demiyorum zaten kuralınız belli ama bu kadar itici olunmasın bir zahmet yani :)
yahu kardeşim kapat konuyu cevap vermek zorunda değilsin herseye takılırsan yaşayamazsın konuya odaklanın

Yorgun34 Çevrimdışı

Yorgun34

Yüzbaşı
Yönetici
Süper Moderatör
6 May 2022
2,662
1,388
119
ayrıca konuda konu ile ilgili 5 mesaj olan listeye girer isterse 100 mesaj olsun 1 kişinin günde 1 kişi ödül hakkı var ..
bu ortamda bu işi ilk yapan kişilerdenim hak yemeyeceğimide herkes bilir . konuya odaklanın yeter

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...