• Büroların Dikkatine !

Forumdayız Dışında Reklam İçin İletişime Geçenlere İtibar Etmeyiniz.

Reklam ve İşbirliği İçin

live:ba2ed0f5a1004a5c
    [email protected]

KAZANDI kazanırsak 2 kişi 25 payfix

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ruletci20 Çevrimdışı

ruletci20

Üsteğmen
Kayıtlı Üye
13 Eki 2021
1,275
205
63
@hoti91 reis atar birazdan acıklama yapar. herkes ödül alsın. bence sana yakışan bu cekilişe katılmamak olacaktır benim kanaatimce. tabi takdir senin. katılabilirsin :)
Çıkarsa 50-50 alıp rol açmak var valla konuda sende vardın dündem beridir kupon tutup sonra gelenler bile ödül aldı dün ses ettim ama hiç yanımda durmadınız kupon tutup son dakika gelenler aldı gitti malesef kural böyle işliyor bende foruma uyucam katılcam kimse kusura bakmasın

S Çevrimdışı

Surweal

Üsteğmen
Kayıtlı Üye
22 Ağu 2021
1,992
429
83
Çıkarsa 50-50 alıp rol açmak var valla konuda sende vardın dündem beridir kupon tutup sonra gelenler bile ödül aldı dün ses ettim ama hiç yanımda durmadınız kupon tutup son dakika gelenler aldı gitti malesef kural böyle işliyor bende foruma uyucam katılcam kimse kusura bakmasın
La olum katılamadım @hoti91 şimdi uyaracak seni bak da gör

ruletci20 Çevrimdışı

ruletci20

Üsteğmen
Kayıtlı Üye
13 Eki 2021
1,275
205
63
Adam sömürmeye gelmiş. @hoti91 bu paragozleri ayıkla lütfen ??
Pardon bak ciddiye almaya başlarım ben seviyeli birşekilde konusuyorum sende konusmalarına dikkat edersen sevinirim dün sesiniz çıkmıyordu ama ben laf ederken şimdi ben girincemi laf edilir oldu ? @DFThereAper bu arkadaş da alacak diğer konuda bir benmi varım göze batan ayıptır

semy2050 Çevrimdışı

semy2050

Yüzbaşı
Kayıtlı Üye
8 Şub 2021
2,339
738
113
sana bişey söylesem inanır mısın dostum ? ben dünkü rollün ödülünü hala almadım. ve bir umut buna ve hoti reisinkine katıldım. hotiden cıkmadı. buda yarına kalırsa ben bir süre ara veririm tahminimce.

S Çevrimdışı

Surweal

Üsteğmen
Kayıtlı Üye
22 Ağu 2021
1,992
429
83
Pardon bak ciddiye almaya başlarım ben seviyeli birşekilde konusuyorum sende konusmalarına dikkat edersen sevinirim dün sesiniz çıkmıyordu ama ben laf ederken şimdi ben girincemş laf edilir oldu ?
Tamam görecez bakalım çekilişe katılacak msn ???????

ruletci20 Çevrimdışı

ruletci20

Üsteğmen
Kayıtlı Üye
13 Eki 2021
1,275
205
63
sana bişey söylesem inanır mısın dostum ? ben dünkü rollün ödülünü hala almadım. ve bir umut buna ve hoti reisinkine katıldım. hotiden cıkmadı. buda yarına kalırsa ben bir süre ara veririm tahminimce.
Kardeşim dün görmüşsündür sürekli konuda hak adaletten bahsettim ama biriniz çıkıp haklı demediniz o yüzden birşey diyemicem hak eden kazansın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...