• Büroların Dikkatine !

Forumdayız Dışında Reklam İçin İletişime Geçenlere İtibar Etmeyiniz.

Reklam ve İşbirliği İçin

live:ba2ed0f5a1004a5c
    [email protected]

KAZANDI kazanırsak 2 kişi 25 payfix

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
semy2050 Çevrimdışı

semy2050

Yüzbaşı
Kayıtlı Üye
8 Şub 2021
2,339
738
113
Kardeşim dün görmüşsündür sürekli konuda hak adaletten bahsettim ama biriniz çıkıp haklı demediniz o yüzden birşey diyemicem hak eden kazansın
dostum ben bişey deme hakkına sahip değilim. dediğine katılıyorum ama benim politikam bellidir. sonuna kadar beklerim. bir haksızlık görürsem o ortamdan soğur ve uzaklaşırım. 30 yaşında adamım internet ortamında kavga etmek bana doğru gelmiyor.

S Çevrimdışı

Surweal

Üsteğmen
Kayıtlı Üye
22 Ağu 2021
1,992
429
83
Kardeşim dün görmüşsündür sürekli konuda hak adaletten bahsettim ama biriniz çıkıp haklı demediniz o yüzden birşey diyemicem hak eden kazansın
Forum kurallarını okudun mu merak ettim. Kaç kez ödül alabilirsin bak da öyle konuş

semy2050 Çevrimdışı

semy2050

Yüzbaşı
Kayıtlı Üye
8 Şub 2021
2,339
738
113
beyler tek tekiledahi para yada odul katilirsin katilamazsin okumak istemiyorum birakin bu isleri mac gelsin yeterki
aynen. müdahil olmak istemedim ama iyi açıklamaydı. adamın rolü bitsin sonra bir konu açar yada özelde tartışırsınız arkadaşlar. şahsen benim konum olsa bu tarz tartışmaları görmek beni kızdırır ve üzerdi.

ruletci20 Çevrimdışı

ruletci20

Üsteğmen
Kayıtlı Üye
13 Eki 2021
1,275
205
63
aynen. müdahil olmak istemedim ama iyi açıklamaydı. adamın rolü bitsin sonra bir konu açar yada özelde tartışırsınız arkadaşlar. şahsen benim konum olsa bu tarz tartışmaları görmek beni kızdırır ve üzerdi.
Semy seni severim seninle başka yerde muhabbetimiz vardı metin6300 ben belki hatırlarsın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...